Paminklai ne visada būna labai brangūs

paminklaiNorite, kad jūsų artimų žmonių kapavietės atrodytų tvarkingai? Tokiu atveju ir paminklai turi būti parenkami pagal atitinkamą dizainą. Labai svarbu pabrėžti, kad ne paminklo dydis lemia ar kapavietė atrodys tvarkingai – viską lemia paminklo kokybė ir dizainas. Jeigu rinksitės pačius pigiausius paminklus, tai tikėtina, kad kapavietes prižiūrėti teks nuolatos – paminklai gali apsinešti ir juos teks dažnai valyti. Norint, kad tokių problemų ateityje nebūtų visai, siūloma kreiptis į specialistus, galinčius rekomenduoti geriausius gaminius. Pravartu žinoti, kad Lietuvoje yra daug bendrovių, galinčių pasiūlyti ne tik paminklų gamybos paslaugas – jie gali ir prižiūrėti jūsų artimųjų kapavietes, jog jos visuomet atrodytų tvarkingai.

Paminklai visuomet gali būti užsakomi kartu su kitais darbais.

Jeigu jau patys matote, kad reguliariai nuvykti į kapines nepavyks, tai tuomet paminklų užsakymo metu turėtumėte pasidomėti ar specialistai neteikia ir kitų paslaugų. Tai reiškia, kad neprošal būtų pasidomėti kapaviečių tvarkymo ir priežiūros paslaugomis. Matote, dauguma tokio tipo paslaugų teikėjų siūlo labai plačias paslaugas. Jūs galite užsakyti paminklą ir kartu priežiūros darbus. Specialistai paminklą pagamins laiku, jį sumontuos, o atėjus laikui – nuvyks į kapines ir sutvarkys kapavietės, jeigu joms reikės priežiūros.

Visus tokius darbus jūs turėtumėte užsakyti tik iš žinomų meistrų, nes kitu atveju gali tekti patiems vykti į kapines ir imtis visų darbų. Matote, šioje srityje irgi gali būti visokių apgavysčių, todėl reikėtų dairytis į tuos paslaugų teikėjus, kurie neturi jokių nusiskundimų iš buvusių klientų. Paprastai kalbant, užsakant paminklų ir kapaviečių priežiūros darbus, būtinai dairykitės tik į patikimus paslaugų teikėjus.

Visi paminklai gali būti gaminami ir pagal jūsų sugalvotą dizainą.

Reikia pabrėžti, kad išskirtinio dizaino paminklai yra brangesni nei standartiniai. Tai reiškia, kad jeigu patys sugalvojote koks turėtų būti paminklas, tai jo gamybai teks išleisti kiek didesnę sumą. Įprasta, kad specialistams daug lengviau pagamint tuos paminklus, kurie yra standartiniai, todėl jūsų norų įgyvendinimas gali jums kainuoti daugiau. Tiesiog paminklų gamybos ir kapaviečių tvarkymo paslaugomis turėtumėte pasidomėti plačiau, nes ne visada pakanka turimo biudžeto.