Kreditų refinansavimo paslaugos

kreditu refinansavimasSkolų refinansavimo sąvoka šuo metu vartotojai šiek tiek iškreipia, nes tai paslauga, kuri tikrai nėra skirta prasiskolinusiems ir įsipareigojimų vykdymo vengiantiems žmonėms. Tai galimybė klientams, norintiems perkelti turimas skolas ir už tai mokėti mažesnes įmokas su mažesnėmis palūkanomis. Kredito bendrovės akcentuoja, kad refinansavimo paslaugą jos suteikia tik tiems, kurie yra atsakingi ir iki šiol tinkamai vykdantys savo įsipareigojimus. Tai reiškia, kad norint perkelti įsipareigojimus, klientas jokiu būdu negali būti vėluojantis mokėti įmokų. Jeigu asmuo vėluoja, tai jis jau įtraukiamas į skolininkų sąrašus. Žinoma, ne visos bendrovės imasi drastiškų priemonių, tad dėl vienos kitos dienos galbūt ir nekils grėsmė atsidurti tuose sąrašuose.

Kiekvienas turintis finansinių įsipareigojimų turėtų labiau pasidomėti refinansavimo galimybes. Ši paslauga gali būti suteikiama ir su turto įkeitimu ir be jo. Pirmiausia, be turto įkeitimo paskolas refinansuoja kai kurios didžiosios kreditų bendrovės, kurios paskolas teikia internetu. Tose bendrovėse nėra reikalaujamas turto įkeitimas. Tačiau, jeigu užstato nėra, vadinasi sąlygos gali būti standartinės – palūkanos bus kažkiek mažesnės nei mokant pirminiam kredito teikėjui. Portale http://www.kreditui.lt/refinansavimas pabrėžiama, kad jeigu klientas refinansavimo metu gali pasiūlyti užstatą, tai tikėtina, kad kredito bendrovė jam pasiūlys dar lankstesnes grąžinimo sąlygas. Tokiais atvejais, kuomet klientas kažką užstato, kreditorius tiesiog pasiūlo daug mažesnes palūkanas, o taip pat gali padidinti kredito grąžinimo terminą.

Kredito grąžinimo termino prailginimas leidžia klientui lengviau mokėti įmokas – tokiais atvejais jos būna mažesnes. Galite paimti pavyzdį iš ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų. Trumpalaikių paskolų palūkanos gerokai didesnės nei ilgalaikių. Imant ilgalaikę paskolą, palūkanų norma mažėja pagal terminą. Tai nereiškia, kad refinansavimui jūs turite ieškoti ilgalaikės paskolos – refinansavimas yra visai atskira paslauga, kuri skiriasi nuo įrastų kreditų.

Refinansavimas pasižymi tuo, kad vartotojas gauna geresnes sąlygas, tačiau jis vis tiek neišvengs mokumo vertinimo procedūros. Kreditorius tiesiog neskaičiuoja naujos paskolos, o tiesiog paskaičiuoja kokie įsipareigojimai būtų panaikinus senas skolas ir turint naują. Jeigu mokumo vertinimo nuostatos nebūtų pažeidžiamos, tai refinansavimo metu kreditorius pats apmokėtų jūsų įsiskolinimus.