Dantų protezavimas dabar atliekamas įvairiais būdais

protezavimasŠiuo metu jus itin domina dantų protezavimo kainos? Jos skirtingose klinikose yra ne vienodos, ne viską lemia paciento situaciją ir norai. Pasak odontologijosnamai.lt, protezavimo technologijų ir metodų yra įvairiausių, tad čia ir reikėtų įvertinti visus esamus faktorius ir paciento keliamus reikalavimus. Norint protezus sudėti kuo greičiau, gali būti pasirenkami naujausi gaminiai ir gydymo būdas, tačiau verta žinoti – kaina gali būti didesnė nei standartinių protezų.

Natūralu, kad tie seni protezai, kuriuose dabar naudoja seneliai, kainuoja pigiausiai. Jų naudojimas yra paprasčiausias, bet aišku  -jie gali sukelti diskomfortą, galite būti apriboti. Naujausi dantų protezai gali būti fiksuojami. Tai reiškia, kad tokie protezai nebus taip lengvai išimami, tad nebus reikalo baimintis, kad jie iškris netikėčiausiais momentais. Aišku, dėl naujausių technologijų reikia domėtis atskirai, o taip pat reikėtų domėtis ar jūsų pasirinkta klinika siūlo tokį gydymą.

Dantų protezavimas iš dalies gali būti kompensuojamas tam tikriems asmenims, kurie dar nėra sulaukę reikiamo momento, kai jis nekainuoja nieko. Protezavimo kaina iš dalies gali būti kompensuojama turint gyvybės ar sveikatos draudimą, kuris mokamas tam tikros bendrovėms. Dėl visko reikėtų teirautis klinikoje dirbančių specialistų bei ligonių kasų ar SODROS. Kaip bebūtų, standartinis dantų protezavimas seniems žmonėms įprastai yra nemokamas, tačiau reikia paminėti, kad kaina vis dėl to gali išaugti jeigu pacientas turi nestandartinių poreikių.

Nemokamas dantų protezavimas dažniausiai siūlomas tik įprastose poliklinikose. Jeigu kreipsitės į privačias, ten gali būti reikalaujama primokėti. Tiesiog, privačios klinikos neturi pareigos atlikti tam tikrų paslaugų už dyką. Aišku, gali viskas pasikeisti, jeigu vieša poliklinika yra sudariusi bendradarbiavimo sutartį su privačia. Kaip jau minėta, tiesiog dėl visko teirautis reikėtų pačių specialistų.

Verta atminti, kad patikimas paslaugas teikia tos klinikos, kurios turi geriausią reputaciją ir mažiausią skundų kiekį. Kai kuriais atvejais ir patys skundai gali būti nepagrįsti ar net melagingi, tad kaip jau aukščiau rašyta – turite gerai pasidomėti į kokią kliniką ar specialistą žadate kreiptis.