Akių vokų korekcijos padės atrodyti daug jauniau

akiu voku korekcijaVeido oda nebėra tokia graži kaip anksčiau? O galbūt labiau neramina kitos problemos? Dažnais atvejais į plastikos chirurgus kreipiasi ir tie žmonės, kurie turi problemų su akių vokais. Vieni turi vadinamuosius maišus, kurie niekaip neišnyksta. Tai dažnai susiję su svorio netekimų ar tiesiog senėjimu. Tačiau, yra procedūros, kurios leidžia tuos akių vokus pašalinti visiškai. Tai gana nebrangi procedūra, jeigu vis dėlto ji jus sudomintų.

Pirmiausia, reikia pabrėžti, kad ši procedūra atliekama praktiškai visiems žmonėms, kurie kenčia nuo tokios problemos. Akių vokai kaip maišeliai gali atrodyti dėl įvairių priežasčių, o vienos jų – ligos. Kaip bebūtų, tai yra operacija, kuriai reikalingas atitinkamas pasiruošimas ir informavimas.

Akių vokų korekcija yra operacija, kuri trunka apie porą valandų. Laikas priklauso nuo klinikoje dirbančių specialistų įgūdžių bei paciento situacijos. Tiesiog operacijos laikotarpiu įvardijama trukmė nuo vienos valandos iki trijų. Operacijos metu gali būti taikoma bendroji arba vietinė nejautra. Čia jau viską teks derinti su specialistais.

Verta paminėti, kad kai kuriais atvejais nukarusių akių vokų problema kamuoja žmonės ir dėl to, kad jie netinkamai gyvena. Tai reiškia, kad gyvenimo būdas gali daryti įtaką akių vokams. Jeigu jūsų gyvenimo būdas nėra geras, tuomet natūralu, kad tokia problema bus periodinė. Paprastai kalbant, atlikus operaciją, patartina klausyti gydytojų patarimų ir keisti gyvenimo būdą, kad paskui ši problema neatsinaujintų. Juk nenorėtumėte reguliariai gultis ant operacinio stalo? Tuo labiau – juks nenorite nuolatos leisit pinigus.

Specialistai taip pat pabrėžia, kad ši operacija turi šiokių tokių niuansų. Tai nėra kažkokia grožio procedūra, kur rezultatai matosi akimirksniu. Po operacinis laikotarpis turi praeiti. Po operacijos tikrai gali būti jaučiamas diskomfortas, matoma patinimas. Turėkite galvoje, kad ir siūlai išimami tik po kelių dienų. Tačiau, ši operacija tikrai padeda atrodyti jauniau ir svarbiausia – žvaliau.

Šaltinis: https://gpklinika.lt/akiu-voku-korekcija/