Vėdinimo sistemos naudojant rekuperatorius – ypač reikalingos

vedinimo sistemosInternete ieškote oro vėdinimo sistemos, kuri nebūtų brangi? Pasak Rekuperatorių centras, kiek pinigų išleisite priklausys nuo to, ko jums reikia. Jeigu jums reikalinga rekuperacinės oro vėdinimo sistema, tuomet aišku, kad čia kelių dešimčių eurų neužteks. Tek pirkti visą reikalingą įrangą, o ją pirmiausia reikės parinkti pagal esamą rekuperacinio šildymo sistemą. Trumpai tariant, vėdinimo sistemos dažniausiai perkamos kartu su rekuperatoriais.

Internetu vėdinimo sistemas įsigyti galima gana geromis kainomis, nes vis dėlto – čia yra gana nemažas pardavėjų pasirinkimas. Taip pat ir pačių įrenginių asortimentas yra gana didelis. Šią įrangą galite rinktis pagal tai, kas nurodyta jūsų namų projekte. Matote, rekuperatoriai dažniausiai naudojami privačiuose namuose arba gyvenamuosiuose pastatuose, kuriuose jau yra sumontuotos naujausios sistemos. Pagal dabartinius statybos reikalavimus A++ klasės namai privalo naudoti rekuperatorius, o tai reiškia, kad iš karot reikės dairytis ir į vėdinimo sistemas.

Rekuperatoriai veikia paprastai – jie paima orą ir jį sušildo paskleisdami po patalpas. Oras gali būti paimamas iš lauko arto paties namo vidaus. Viskas priklauso nuo naudojamos įrangos. Tačiau, reikia pabrėžti, kad tokiais atvejais oras tiesiog teršiasi ir dažnai tenka patalpas vėdinti. Juk nesinorėtų dažnai darinėti lango ir leisti šilumą lauk? Tam naudojamos vėdinimo sistemos. Jos valo orą ir tiek. Neeikvodamos daug elektros energijos, tokios sistemos tiesiog leidžia net ir labai šaltų žiemų metu išsaugoti namie esantį šiltą orą.

Pabrėžiama, kad nevalia vedinimo sistemų ir rekuperatorių pirkti prieš tai nepasidomėjus pačiais perkamais produktais ar pardavėjais. Perkant tokius įrenginius, nevalia taupyti kokybės sąskaita. Paprastai kalbant, jeigu matote pasiūlymą, kur kaina yra kelis kartu žemesnė už rinkos, tuomet tikrai neverta susigundyti tuo, nes didelė tikimybė, kad jus bandys apgauti.

Taip pat primenama, kad tokia įranga turi būti sumontuota laikantis specialių reikalavimų. Tad, renkantis vedinimo sistemas, būtinai tarkitės su specialistais, kurie dar viskas ir sumontuos.